חכם משכנתאות מלווים אתכם בכניסה לבית החדש: איך לוקחים משכנתא בפעם הראשונה?

רכישה של בית חדש מלווה בהתרגשות, ובלא מעט חששות ובירוקרטיה, במיוחד בכל הנוגע לנטילת משכנתא. אז לא, חברת חכם משכנתאות אינה מבינה בעיצוב פנים, או בהובלות, אך בכל הנוגע להשגת המשכנתא הטובה ביותר נקודתית עבורכם, יש לה לא מעט מה לומר וברשותה לא מעט דרכים לסייע. עומדים לקחת משכנתא לראשונה בחייכם? מוזמנים לעשות זאת כמו מקצוענים! חברת חכם משכנתאות מציעה לכם סל מלא עצות וטיפים חשובים, כאלו שיחסכו לכם סכומים משמעותיים.

מתי בפעם האחרונה עשיתם שיעורי בית?

גם אם להוטים להשיג את הסכום הנחוץ שיאפשר להגשים חלום – לרכוש נכס משלכם, עדיין אין למהר. לא חותמים על משכנתא כלאחר יד, אלא נדרש לערוך לא מעט שיעורי בית מקדימים. מדוע? כדי שתזכו להשיג את התנאים הטובים ביותר, וכאן ראוי להסביר. תנאים טובים אינם רק סלוגן, אלא אפשרות להימנע מתשלומים מיותרים, ואפשרות לחסוך בצד עבור צרכים נוספים (כאשר רוכשים בית הם תמיד צצים). מעבר לכך, המשמעות של תנאים טובים היא בין היתר לרכוש את הנכס הרצוי, אך מבלי לחיות בו לצד חששות כלכליים. חברת חכם משכנתאות מזמינה אתכם להבין אלו תנאים מעולים גם אתם יכולים להשיג. מזמינה אתכם לעבור על סך המשתנים, לבחון חלופות, להשוות בין הצעות ורק בסופו של תהליך לקבל החלטה מושכלת – נצלו זאת!

חשיבות ייעוץ חיצוני

לכאורה, נטילת משכנתא בפעם הראשונה אינה מהלך מורכב. נדרש להבין איזה סכום נחוץ, נדרש להשיג תנאי ריבית נמוכים ונדרש לפרוס את המשכנתא באופן שנראה נכון בעיניכם. עם זאת, כל פרמטר משפיע על ההחזר החודשי, ומכאן שגם על ההיתכנות לממן צרכים שוטפים. אם נעצור לשאול את חברת חכם משכנתאות לגבי מסלול ריבית אידיאלי, ניכנס להרצאה ממושכת, ואף לא בטוח שבסוף ההסבר תגיעו לידי מסקנה קונקרטית, וזאת כי יש לא מעט מסלולים, כאשר כל מסלול עשוי להתאים למישהו אחר. מסקנה? אין לוותר על ייעוץ מקצועי. הבטיחו לכם בבנק שתקבלו ייעוץ? היו בטוחים שהייעוץ אכן יהיה מקצועי, אך לא נטול פניות. הייעוץ מטעם הבנק אינו שם בראש סדר העדיפויות את האינטרסים שלכם, אלא את האינטרסים של הבנק. מה אם כן עושים? פונים לייעוץ חיצוני!

מה עומד מאחורי ייעוץ מקצועי?

מבקשים הצצה לייעוץ מקצועי? כל עוד פונים לחברה של עידו עוז, חברת חכם משכנתאות, ראשית משיגים בחינה מעמיקה של המצב הכלכלי. כולל התייחסות להוצאות והכנסות עתידיות. מעבר לכך, מסייעים לבחון איזה סכום אידיאלי מבחינתכם להלוות, ואף מאיזה גוף. כאן ראוי לציין שחברת חכם משכנתאות מחזיקה בקשרים חשובים עם שלל סניפי בנק וגופי הלוואה חוץ בנקאיים, ואף יועצי החברה מתמקחים עבורכם, פעולה שמסייעת להטיב באופן ניכר את התנאים. מעבר לכל זאת, מוצעות חלופות, כאלו שבהחלט מוטב לקחת בחשבון.

יש חלופה – משכנתא לאיחוד הלוואות

ציינו חלופות ועל כן ניגש להסביר. אם יש ברקע נכס, שווה להיעזר במשכנתא לאיחוד הלוואות. הרעיון הוא למשכן נכס קיים, ובתמורה לקבל סכום שמהווה 70% מהערך שלו. מצב שכזה מאפשר לאפס הלוואות שקיימות ברקע, להשיג את הסכום הנחוץ עבור רכישת הנכס החדש, ואף להטיב את תנאי ההחזר הקיימים. אם מבחינת ריבית ואם מבחינת גובה ההחזר החודשי.

לסיכום

נעצור לחדד שאין לקחת משכנתא כלאחר יד ואין להסתמך על היועץ מטעם הבנק. מעבר לכך, גם אם חושבים שהבנק יסרב לכם, או אם חוששים שאין דרך להשיג את הסכום הנחוץ, טרם נוטשים את החלום לרכוש נכס משלכם, תפנו לשמוע מה יש לחברת חכם משכנתאות לומר בנושא. הנקודה היא שכל התמקחות והכוונה נבונה עשויה לחסוך סכומים משמעותיים לאורך שנים, ובדיוק כך רצוי לפתוח פרק חדש בחיים. בהצלחה!

 

נגישות