מעצבי פנים, הגיע הזמן להתרחב: הכול על פתיחת עוסק מורשה אונליין

בשעה טובה החלטתם לממש את התשוקה שלכם לעולם עיצוב הפנים ולפתוח עסק בתחום. רגע לפני שאתם מתחילים לחפש לקוחות ומציגים את תיק העבודות שלכם, אתם צריכים כמו כל בעל עסק לעתיד לרשום את העסק כעוסק פטור או מורשה. במידה ואתם רוצים להקים עוסק מורשה, תוכלו לעשות זאת כעת באופן מקוון וקל יותר מאי פעם, כאשר בסקירה זו נציג את כל מה שצריך לדעת אודות הקמה של עוסק מורשה וכיצד תוכלו לבצע את התהליך עם מינימום של התעסקות בירוקרטית.

פתיחת עוסק מורשה – כל מה שצריך לדעת

במדינת ישראל כל אזרח ישראלי רשאי להירשם כעוסק מורשה וזאת בתנאי כי המחזור העסקי עולה על סכום של כ-102,292 ₪, נכון לשנת 2022. פתיחה של עסק מורשה היא יכולה להתבצע אין באופן פיזי על ידי הגעה למשרדי מס הכנסה ביטוח לאומי כמו גם העם לטובת פתיחה של תיק באופן עצמאי או באמצעות שירות מהיר ונוח המתבצע אונליין, ודרך חברת iCount. מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם להימנע מהליך בירוקרטי אשר כולל אגב פיזית למשרדים לצד מילוי של פרטים, וזאת בשל העובדה כי דרך האתר של חברת iCount  ניתן לבצע את כל התהליך אונליין ובליווי מקצועי מצד יועצי מס כמו גם רואי חשבון אשר מלווים אתכם בתהליך, החל משלב רישום העסק כמורשה ועד לניהול השוטף המתבצע גם באמצעות דיווח המתבצע על ידי הגשה של דוח שנתי, כפי שמחויב כל בעל עסק מורשה.

מדובר בהזדמנות נהדרת להימנע מהסבך הבירוקרטי, ואף להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם להקים את העסק בעלות חד פעמית, לצד יכולת לקחת מסלול סוגר לכם את כל הפינות של ניהול העסק. ישנו מסלול אקספרס שבו ניתן לקבל ליווי של יועץ מס או רואה חשבון לצד שימוש בכלים כמו למשל אפליקציה לדיווח של הכנסות והוצאות שוטפות, או מסלול פרימיום שבמסגרתו החברה גם דואגת לתשלומים השוטפים לרשויות – מס הכנסה, מע"מ וכן ביטוח לאומי, לצד הגשה של דוח שנתי המתבצע על ידי רואה חשבון.

 

 

עידן דיגיטלי פורץ גבולות – גם בתחום הקמת העסקים

אם עד לפני מספר שנים ספורות ציבור העצמאים נדרש להגיע לרשויות בשביל לפתוח תיק מורשה כעת ניתן לנהל את כל התהליך באופן קל ופשוט וזאת באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית כמו למשל של חברת iCount. אם הגעתם לכאן ואתם רוצים לפתוח עסק, באמצעות הצוות המקצועי של iCount כאן כדי לסייע לכם לעשות את זה כמה שיותר מהר ובכמה שפחות מאמץ, כאשר השירות של החברה סוגר לכם את כל הפינות – גם פתיחת תיק ברשויות גם ליווי ותשלום שוטף לרשויות, הגשה של דוח שנתי ואפילו אפליקציה לניהול. זה חשוב מאחר ובישראל כל מי שמקבל תשלום במסגרת של פעילות עצמאית כמו למשל הקמה של עסק בתחום עיצוב פנים, מחויב לפתוח תיק מורשה פעיל ברשויות. השירות אותו מציעה החברה הוא פשוט ונוח, וכולל רק מילוי של טופס והצהרה על הפרטים, כאשר הצוות יטפל ברישום העסק אל מול הרשויות.

לסיכום

אם אתם רוצים לפתח את העסק שלכם ולהירשם כעוסק מורשה, אפשר ואף רצוי להיכנס כבר עכשיו לאתר של iCount ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם לבצע את כל התהליך בקלות, נוחות ואפילו מבלי לצאת מהבית. עם אלפי לקוחות מרוצים וצוות מיומן ומקצועי, עכשיו זה הזמן לנצל את ההזדמנות ולפתוח צוהר לעבר עסק משגשג בתחום עיצוב פנים.

נגישות