דלת הזזה: מתי זה מתאים – ואיך עושים את זה?

חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית כולל רכישה של דלתות. למעשה, בשנים האחרונות אנו עדים למגמה שבמסגרתה עולם הדלתות השתנה ללא הכר, בעקבות פיתוח של דלתות איכותיות שנראות כחלק אינדוויאלי מהקיר, ללא בליטה ועם שימת דגש על התאמה מדויקת למידות של החדר. רכישה של דלת הזהה מהווה הזדמנות מעולה לשדרג את העיצוב של הבית ואף להוביל להשקעה כספית משתלמת לטובת יצירה של חלל נקי ונעים. אם גם אתם בדיוק מתכננים לרכוש דלתות, זה הזמן להבין לעומק מהן דלתות הזזה ולמי הן יכולות להתאים, מתוך מטרה להשקיע את הכסף בחוכמה דרך רכישה של פריט שמשמש גם לטובת צרכים פרקטים אבל גם לטובת צרכים עיצוביים.

למי זה מתאים?

אם עד לפני מספר שנים האופציה לרכישה של דלת הייתה בעיקר שמורה לדלתות גדולות ועבות שלא פעם חורקות, כיום ניתן להחליף את הדלתות הקיימות בדלתות הזזה איכותיות וקלות משקל. היתרון הבולט של דלתות הזזה נובע בשל היכולת למקסם את הגודל של החדר, בייחוד כאשר מדובר בחדרים קטנים. בנוסף, מדובר בדלת שיכולה להתאים גם למקלחות ושירותים, חדרי שינה וחדרים צפופים, כאשר מבחינת העיצוב אפשר לקבל כל עיצוב של דלת ואף להוביל ליצירה של דלת בהתאמה איישת כמו למשל דלת זכוכית, דלת עם דיטלים מיוחדים ועוד.

דלת הזזה: מתי זה מתאים - ואיך עושים את זה?

על כן, דלתות הזזה מתאימות בעבור חללים קטנים או בעבור הנגשה של הבית לבעלי מוגבלות, וזאת בשל היכולת לבצע רכישה של דלת בהתאמה אישית שדרכה ניתן לעבור גם עם כיסא גלגלים. מאחר והפיתוח של דלתות אלו מתמקד במסילות העשויות מחומרי גלם איכותיים, תוכלו להיות בטוחים כי מדובר בדלתות אשר ישרתו אתכם למשך שנים ארוכות, כולל קבלת אחריות מלאה מצד החברה ממנה אתם מבצעים את הרכישה.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים?

על מנת להשקיע את הכסף לטובת רכישה של דלתות הזזה, חשוב קודם כל לבצע סקר שוק מקיף ולאתר חברה מובילה בתחומה אשר מתמחה בתחום מזה מספר שנים. בנוסף, מומלץ להגיע באופן פיזי לחנות בשביל להתרשם מהעיצובים, וזאת מתוך מטרה לבצע התאמה מדויקת הן מבחינת העיצוב הנבחר (אותו ניתן לבצע בהתאמה אישית) או מתוך מגוון הדלתות המוצגות באולם התצוגה. במעמד ההזמנה בדקו כי במסגרת הצעת המחיר אתם מקבלים גם שירות של התקנה המתבצע על ידי בעל מקצוע, כאשר מומלץ לבצע השוואת מחירים בין הספקים השונים, מתוך מטרה לקבל את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר.

לסיכום

הזמנה של דלתות הזזה מהווה הזדמנות מעולה לטובת החלפת הדלתות הישנות בדלתות חדשות העשויות מחומרי גלם חזקים ואיכותיים, לצד ניצול המרחב של החדר, בייחוד אם מדובר בחלל קטן כמו למשל חדר האמבטיה או חדר שינה באמצעות דלתות הזזה.

נגישות