עוברים דירה אל העיר ללא הפסקה? השכרת רכב בתל אביב תייעל את התהליך

אם אתם עוברים לעיר הגדולה ובא לכם לייעל את התהליך, אתם נמצאים במקום הנכון. הכירו את שירות השכרת הרכב של SUNCAR, השירות שיסייע לכם לייעל את התהליך ולעבור אותו בשלום.

השכרת רכב למעבר דירה בתל אביב

השכרת רכב בישראל מאפשרת לכם לשכור מגוון רכבים לכל מטרה, לרבות השכרת רכבים מסחריים להובלת דירות, משרדים וחפצים מכל סוג ובכל היקף, במשקל כולל של עד 3,500 ק"ג עם היתר סוג ב'. תוכלו למצוא כאן פרטים נוספים לפני שאתם שוכרים את הרכב.

כידוע, העברת דירה/משרד בישראל היא הוצאה כספית לא מבוטלת, בחלק מהמקרים היא יכולה להגיע לאלפי שקלים, תלוי במורכבות ההובלה, לאן עוברים ועוד. אם אתם צריכים להוביל חפצים קטנים יחסית, רצוי לשקול השכרת רכב מסחרי, תוכלו לבצע את ההובלה בעצמכם ולחסוך הרבה כסף בדרך.

למי השכרת רכב למעבר דירה מתאימה?

השכרת רכב מסחרי להובלה הינה פעולה לכל מי שיבצע הובלת תכולת משרד או דירה בזמן הקרוב מצבך הבריאותי מאפשר לך לבצע הובלה בכוחות עצמך ו/או בעזרת חברים, בני משפחה וקרובים אשר ישמחו לסייע לכם בתהליך. בתוך כך, זה יתאים לכל מי שלא חושש לעשות את ההובלה בעצמו.

מה היתרונות של השכרת רכב למעבר דירה?

ללא ספק, היתרון החשוב ביותר בכל הנוגע להשכרת רכב להובלה קטנה הוא ההיבט הכספי. מבלי לחפור במספרים עצמם, ברור שמדובר בחיסכון עצום, אולי באלפי שקלים. אבל זה בהחלט לא היתרון היחיד. בעת השכרת רכב, אתם חסינים מפני לוחות זמנים של חברות הובלות, עיכובים וחוליים אחרים בתעשייה. בנוסף להיותו נוח, זה חוסך לכם כסף נוסף – אתם יכולים לשכור רכב ביום החופשי שלכם מבלי שתצטרכו לבקש מהבוס שלכם יום חופש.

 

 

עם כבוד הראוי לרמת האכפתיות של צוות חברת ההובלות שלכם, ברור שאתם מקפידים על טיפול בחפצים ובריהוט שלכם. אמנם, יש ביטוח נזק מסוים, אבל ה"ביטוח" האמין ביותר הוא כאשר אתם דואגים לא לפגוע בחפצים האישיים שלכם. אנשים רבים שבוחרים בחברות הובלה להעברות קטנות מגלים פתאום שהחפצים שלהם לא נכנסים למשאיות שמגיעות בקרוב. המשמעות היא – עיכובים בשעות העבודה, וכתוצאה מכך – עליות מחירים. ככלל, כאשר שוכרים חברת הובלות, לא תמיד יודעים מה יהיה המחיר הסופי. דרישות לטיפים ותשלומים נוספים תמיד צצות בדרך זו או אחרת. כאשר שוכרים רכב, המחיר ידוע מראש ואין שום הפתעות.

איזה רכב כדאי להשכיר למעבר דירה?

לפני מספר שנים כמעט ולא הייתה קיימת בישראל האפשרות להשכיר רכבים מסחריים קטנים למטרות הובלה. עם זאת, שפע הרכבים הקטנים והבינוניים, יחד עם מחירים גבוהים עד כדי גיחוך עבור שירותי הובלה, הובילו לכך שחברות השכרת רכב מציעות אפשרויות וישראלים נוהרים אליהן. השכרת רכב הובלה קטן דרך חברה איכותית תאפשר לכם לבחור מתוך מגוון רחב של רכבים מסחריים, גדולים אך לא גדולים מדי, רובם אינם דורשים רישיון נהיגה מיוחד. ברשימת הרכבים ניתן למצוא רכבים מעולים, אמינים וחסכוניים שבהם ניתן להעמיס את הפריטים של משרד בגודל סטנדרטי או דירת שני חדרים ללא בעיה אחת.

לסיכום,

אם אתם עוברים דירה אל העיר הגדולה ורוצים לייעל את התהליך, אנחנו ממליצים לכם לשכור רכב ליום המעבר. זה יכול לחסוך לכם לא מעט כסף ולא פחות חשוב מזה, אין לנו ספק שאתם תשמרו על התכולה שלכם הרבה יותר טוב ושפרויקט מעבר הדירה יסתיים בשלום.

נגישות