אדריכלים ומעצבי פנים: השאירו את הבירוקרטיה בעסק לעוזרת האישית הווירטואלית שלכם

בתור מעצבי פנים ואדריכלים, מה העיסוק החביב עליכם? במה הייתם רוצים להתמקד בפעילותכם? שאלה רטורית למדי, לא? התשובה היא כמובן, אדריכלות ועיצוב פנים. אז למה שתוציאו זמן רב כל כך על כל השאר? שירות עוזרת אישית וירטואלית עשוי להיות הפתרון שיאפשר לכם להתמקד בעיקר ואף לקדם את העסק שלכם להצלחות חדשות. בהנחה שעדיין אינכם מכירים שרות חשוב זה, לפניכם הסבר קצר לגביו.

להרחיב את המשרד בקלות

עוזרת אישית וירטואלית הוא שירות מבוקש, אשר מכונה לעתים בשם מזכירה אישית או מזכירות במיקור חוץ. מדובר בפשטות (וזה אכן פשוט, כפי שתראו מייד), על צריכת שירותי מזכירות ועוזרת אישית מרחוק. האינטראקציה מולה תעשה דרך רשת האינטרנט וכמובן טלפונית אם צריך. באמצעות שירות זה, תוכלו להרחיב את המשרד שלכם במהירות ובקלות, עם סיוע חיוני ומקצועי לפעילות השוטפת. הדבר מתבטא למשל במענה לטלפונים, לקיחת הודעות, תיאום פגישות, טיפול בלידים, ניהול תשלומים מול ספקים ולקוחות ועוד – בהתאם לצורך ולדרישות העסק הספציפי שלכם. ניתן ורבים אכן בוחרים, לצרוך שרות כזה באופן קבוע ונרחב. מדוע זה כדאי ומשתלם?

יתרונות השרות עבורכם

באמצעות שרות עוזרת אישית וירטואלית, תוכלו ליהנות בין השאר מהיתרונות המשמעותיים הבאים:

 

 

  • חסכון כספי ניכר – לא תהיו תלויים בהגדרות היקף משרה (לעובד שכיר), אלא תשלמו רק על היקף השירות שאתם צורכים בפועל. כמו כן, מאחר שלא מדובר בהעסקת עובדת שכירה, נחסכות מכם העלויות השונות שנלוות לכך. בין אם אלה עלויות שוטפות כגון שעות נוספות או עלויות חד פעמיות כגון פיצויי פיטורים.
  • פשטות – העסקת עובדים שכירים איננה דבר פשוט והיא מחייבת עמידה בחוקים ותקנות שונים, מתן זכויות סוציאליות ומנהלות כאלה ואחרות. כל זאת מתבטא בעומס ובהוצאת משאבים מצטברת ולא קטנה מצד העסק. שירות מזכירה וירטואלית, שאינכם מעסיקים כשכירה באופן ישיר, חוסך לכם מבחינה זו רבות.
  • גמישות – היקף הפעילות של העוזרת האישית שלכם תלוי בבחירתכם. תוכלו גם לשנות זאת על פי הצורך והנסיבות.

התמחות ומקצועיות

מעבר ליתרונות אלה, מדובר בעבודה עם אשת מקצוע איכותית ומנוסה, אשר מתמחה בדיוק בכך. תקבלו מזכירה ספציפית מצוות נותן השירות, אשר תלמד ותכיר את העבודה איתכם מקרוב. במידה ותרצו, תוכלו גם לבחור להחליף אותה. המזכירה האישית שלכם תטפל בדברים ביעילות ובזריזות, באופן שלא נופל ממזכירה שמועסקת פנימית בתוך העסק שלכם. אופני האינטראקציה מולה יעילים וזמינים כל כך, שהדבר לא שונה מהסתייעות במזכירה שנמצאת בחדר הסמוך. זה פשוט וזה עובד.

היכולת להתמקד בעיקר

ישנה תוצאת משנה חשובה ביותר של יתרונות אלה, אשר עשויה למעשה להיות הסיבה הראשית שבגללה אתם מתעניינים בשירות כזה: פינוי זמן יקר עבורכם והתמקדות בעיקר. עם הזמן שעבודת המזכירה תפנה עבורכם, תוכלו להתמקד יותר בקידום פעילות הליבה שלכם כעסק. בין אם זה אדריכלות, עיצוב פנים או גם וגם. בכדי לקדם את העסק, דרוש פעמים רבות יותר מכל משאב הזמן. חשיבה בנחת על דברים, קבלת השראה, בדיקת אפשרויות שונות ורעיונות מבטיחים – הכול דורש זמן. לכן, היכולת לפנות משאב חיוני זה ולמקד אותו במה שחשוב לכם, עשויה להיות מועילה מאוד עבורכם. רבים מכירים את העיסוק המתיש בשוטף אשר לא מאפשר לעסק לפרוץ קדימה. אז עכשיו אתם מכירים עוד פתרון יעיל מאוד לאתגר זה.

לסיכום

פנו לעצמכם משאבים יקרים, התמקדו בעיקר וקדמו את העסק, בעזרת שירות עוזרת אישית וירטואלית.

נגישות