מנוע לתריס ונציאני חיצוני רוכשים רק בעסק כחול לבן!

תריסים ממונעים משדרגים את התריסים ואת פתרונות ההצללה שלכם, לרמה אחרת. לא מפליא לכן, שהם מהווים אפשרות פופולארית ביותר. במסגרת סוגי התריסים השונים, בולט בין השאר מה שמכונה תריס ונציאני. מהו התריס הזה? מדוע הוא פופולארי כל כך? כיצד הופכים אותו ל"חשמלי"? ואילו טיפים ישתלם לכם לדעת על כך?

תריס חשמלי – פתרון ההצללה האולטימטיבי

תריסים הם מעין תוספים לחלון, אשר בעצם מרחיבים מאוד את התועלות שהוא מספק. כל זאת, בהקשר של "הצללה". במזג אוויר חם ושמש עזה כפי שיש אצלנו, היבט זה משמעותי ביותר. השלב הבא ב"שדרוג" החלון, הוא לבדוק מה זה תריס חשמלי? וליישם זאת. בעזרת הוספת מנגנון הפעלה חשמלי לתריס, מקבלים נוחות הפעלה יוצאת דופן, כמו גם יכולות שליטה מתקדמות. למשל בחיבור למערכת "בית חכם". לשם ההמחשה: מי שמחפשים פתרון להפעלה חשמלית של תריסים ונציאנים, יימצאו אותו במנוע ייחודי בארץ בשם G4, אשר מציעה חברת סומפי. כאשר משלבים תריס איכותי עם הפעלה חשמלית שמבוססת על מנוע איכותי, מקבלים את פתרון ההצללה האולטימטיבי.

 

 

לחשוב כחול לבן

חשוב לרכוש מנוע של תריס חשמלי רק מספקים בארץ, “כחול לבן”. באופן כזה, תהיה לכם כתובת זמינה ואמינה לפנות אליה מיידית, בכל שאלה או סיבוך טכני. כמובן, גם במקרי תקלה במידה ויתרחשו במוצר. לכן, מומלץ לרכוש מנוע כזה מארבעת המפיצים של חברת סומפי בארץ. לא הכול חייבים לרכוש "במחיר מציאה" מאתרי מכירות באינטרנט, כאשר המוצר מגיע ממפעל נידח בסין. כידוע, הזול עלול בהחלט לעלות ביוקר. במדינת ישראל יש סטנדרטים ברורים של ייצור, תקינה איכותית, “מכון התקנים" וכדומה. ואם אתם גם תורמים בכך לעידוד עסקים מקומיים, מה טוב! ברכישת מנוע לתריס, המנוע חייב להתאים לתריס, כולל מבחינת יכולת להתמודד ביעילות עם משקל התריס הספציפי שבו מדובר. אצל ספקי חברת סומפי תמצאו מנועים מקומיים שמתאימים לדגמי התריסים שמוכרים כאן. ללא אלתורים שיעלו לכם ביוקר בהמשך. אגב, מנוע חלש מדי עבור תריס מסוים, בהחלט עשוי גם כן לעבוד. אך הוא יסיים את חייו מהר יותר. כך שאם אתם כבר משקיעים בהקמת מבנה חדש או בשדרוג מבנה קיים, הדבר החכם לעשות, הוא להשקיע באיכות. זו היא גישה, שבה אתם משקיעים חד פעמית בהתחלה, בכדי לחסוך בהמשך באופן קבוע. אם תרכשו ממפיצי סומפי המורשים אתם "מסודרים" מבחינה זו. כמו כן, באתר חברת סומפי תוכלו לראות הסבר מפורט, כיצד לזהות את סימני ההיכר של מנועי Somfy מקוריים.

מהו תריס ונציאני?

למי שלא מכיר, המונח "תריס ונציאני" הוא כינוי מקובל לסוג מיוחד של תריס. זהו תריס שמכונה גם בשם "צלון", מאחר שהוא מיועד בעיקר להגנה מהשמש. ה"שלבים" של תריס זה הם לרוב פסים צרים ועדינים יחסית. לכן ניתן לתאר אותו גם כווילון ולא כתריס. על תריס ונציאני שולטים ידנית בשני אופנים: עם מוט או חוטים לשינוי זווית השלבים ועם חוט להרמת או הורדת התריס כולו. כאמור, ניתן לשפר שליטה זו באופן דרמטי, תודות להוספת מנוע חשמלי איכותי. תריסים אלה, ניתנים להתקנה בפנים או להתקנה מחוץ לחלון. כמובן, הפעלה חשמלית תקל עליכם אפילו יותר, כאשר התריסים מותקנים מחוץ לחלון.

לסיכום

בשורה התחתונה, יש שתי המלצות מעשיות שכדאי לכם לזכור: מה היא הבחירה הטובה ביותר לגבי תריסים ונציאנים? תריסים ונציאנים בהפעלה חשמלית. כיצד תשיגו זאת באופן האיכותי והמשתלם ביותר? באמצעות רכישת מנוע מספק מקומי.

נגישות