מנהלים עסק עם אינטרנט טיל! בחרו בספק אינטרנט כמו ITC לגלישה בראש שקט

אם אתם מנהלים עסק, אתם יודעים שמהירות היא דבר חשוב. מה שלא עושים, חיוני לעשות בזריזות. נכון, חשוב לעבוד חכם ולא סתם לרוץ עם מגוון פעילויות שלא תורמות מספיק. אבל אם כבר עובדים חכם, עדיף לעבוד גם מהר! מבחינת חיבור האינטרנט, כיצד משיגים זאת?

לעבוד חכם ומהיר

תפקוד שוטף של עסקים, נשען באופן כבד על תשתיות שונות. למשל טלפוניה או מערכת החשמל. רשת האינטרנט היא בוודאי עוד מרכיב מרכזי בתשתית זו, כמו גם תשתיות המחשוב בעסק בכלל. איכות התשתיות, משליכה על יעילות השימוש בהן ועל "ראש שקט" לדעת שהן חזקות ותקינות. כעת נשאלת השאלה, איזו חבילת אינטרנט דרושה לכם? בבחירת ספק אינטרנט itc היא דוגמה לספק, אשר אצלו תמצאו חבילות במבחר גדול של מהירויות. האם רצוי לבחור במהיר ביותר? לא בהכרח. עסקים שונים זה מזה באופיים ובהיקף פעילותם. בהתאם לכך, משתנים מידת השימוש שלהם ברשת האינטרנט ואופי השימוש. לכן מומלץ להגדיר לעצמכם דרישות, שהן חבילת אינטרנט שמתאימה לזמני העומס הגדולים ביותר אצלכם. כלומר חבילה שתספק מרווח בטחון, ביחס לצורך השוטף, הממוצע.

סיוע מקצועי במקרי כשל

באופן מיוחד, חשוב שספק האינטרנט שאתם עובדים איתו יוכל לספק לכם "גב" מקצועי של ממש, במקרי כשל. מדוע? חיבור אינטרנט דורש התקנה וסידורים ראשוניים, אך לאחר מכן, הוא בדרך כלל עובד היטב. עד כאן, רוב ספקי האינטרנט יוכלו לספק פחות או יותר אותו הפתרון. העניינים עשויים להיות שונים למדי, כאשר יש מקרה כשל. כעת, קודם כל יהיה צורך להבין מה מקור התקלה. ונזכיר שאנו מדברים על תקלת תקשורת, שהיא מעצם טבעה נושא מסובך. האם התקלה אצלכם (למשל בנתב)? בתשתיות הפיזיות של הכבלים עד לספק האינטרנט? אצל ספק האינטרנט עצמו? מעבר לו? במצבים כאלה, מה שחשוב יותר מכל, זה ספק אינטרנט אמין ומקצועי. לא ספק שינסה להיפטר כמה שיותר מהר מ"תפוח האדמה הלוהט" של התקלה. כלומר, לא ספק שיתעקש סתם שהתקלה אצל כל העולם רק לא אצלו ורק לאחר שתמצו את כל האפשרויות האחרות, הוא יבין שהתקלה כנראה אצלו ויעשה משהו בנידון. אלא ספק שמייד יבדוק את הדברים ביסודיות ובמקצועיות ואז יספק לכם תשובה עניינית, מקצועית וזריזה.

 

 

כיצד בוחרים?

כיצד תבחרו ספק אינטרנט איכותי? דיברנו על הגדרת דרישות ועל איכות התמיכה של הספק. מה עוד?

  • חיפוש חופשי להשלמת התמונה – סביר שאתם מכירים ספקי אינטרנט שונים, באופן כזה או אחר. מניסיון אישי או ממה ששמעתם עליהם מקולגות. אם מעוניינים לבצע כעת בחירת ספק טובה, כדאי להשלים את התמונה, באמצעות חיפוש יזום. לחפש מידע נוסף באתר הספק ולחפש באופן חופשי חדשות לגביו, חוות דעת וביקורות. כך תוכלו לגבש רושם טוב יותר, לגבי היבטים כגון מוניטין ואמינות.
  • בדיקת שירותים נוספים – האם הספק שאתם בוחנים, מציע שירותים נוספים מעבר לחיבור לרשת האינטרנט? למשל שירותים משלימים בנושא התקשורת? אולי שירותים אחרים לגמרי, אבל עדיין כאלה שמעניינים מבחינתכם? לשם ההמחשה, בתור ספק itc מציעה סיוע לעסקים בהקמת רשת WiFi. היא מציעה למעשה גם שירותים מנוהלים עבור רשת פרטית בין סניפי העסק, הקמת, שדרוג ותחזוקת תשתיות הרשת הארגונית. בנושא האבטחה, החברה מציעה שרות Virtual Private Network.
  • השוואת חבילות ומחירים – כמובן, שלב הכרחי וחשוב, הוא השוואה של החבילות מהספקים השונים. שם תראו מחד את היבט המהירויות המוצעות ומאידך את העלויות.

לסיכום

אל תתפשרו על אינטרנט ש"זוחל". עבדו עם ספק אינטרנט איכותי והבטיחו שיש לכם חיבור אינטרנט מהיר ואמין.

נגישות